Vrienden van de BAK

De volgende personen zijn VRIEND VAN DE BAK 2017 - 2018

John Meeuwissen, Prinsenbeek
Stan de Graaf, Prinsenbeek
Nancy Giesbergen, Prinsenbeek
Mark Verheijen , Prinsenbeek
Arjan van Tiggelen, Prinsenbeek
Remco Beekers , Breda
Tom Spronk, Prinsenbeek
Petra Spronk, Prinsenbeek
John van Paeschen, Prinsenbeek
Trudy van Paeschen, Prinsenbeek
Inge Verheijen, Prinsenbeek
Paul van der Veeken, Prinsenbeek
Dennis Jongenelis, Prinsenbeek
Tjeerd Vissers, Prinsenbeek
Hans v/d Vijver, Prinsenbeek
Mieke Janssen, Prinsenbeek
Jeroen Romers, Prinsenbeek
Martijn Lint, Prinsenbeek
Annie Jorissen, Prinsenbeek
Jeffrey van de Broek, Prinsenbeek
Stefan van Loenhout, Prinsenbeek
Reinoud van Overveld, Prinsenbeek
Henk van den Broek, Prinsenbeek
Lodewijk Meeuwis, Prinsenbeek
John van den Berg, Prinsenbeek
Hans Verhoef, Prinsenbeek
Judith Knoops, Prinsenbeek
Lars Lauwen, Prinsenbeek
Jan Boomaars, Breda
Gwen van de Koedijk, Prinsenbeek
Joost van de Sande, Prinsenbeek
Coen Geerts, Prinsenbeek
Joke Ipenburg - van Beek, Prinsenbeek
Leon Nagelkerke, Prinsenbeek
Daan Rovers, Etten - Leur
Tom Jansen, Breda
Dennie Vissers, Prinsenbeek
Marco van Hassel, Zundert
Bert van Oosterhout, Prinsenbeek
Ingmar Muller, Breda
Jan van den Goorbergh, Prinsenbeek
Rein Schneijdenberg, Prinsenbeek
John Kimenai, Prinsenbeek
Rene Akkermans, Prinsenbeek
Andre van Dongen, Prinsenbeek
Huub Meulemans, Prinsenbeek
Sjack Vissers, Prinsenbeek
Henk Huijbregts, Prinsenbeek
Edo Beekers, Prinsenbeek
Mieke Biemans, Prinsenbeek
Toon van Beurden, Prinsenbeek
Riny Arnouts, Prinsenbeek
Sander van Beurden, Prinsenbeek
Kees Nagelkerke, Prinsenbeek
Ella Snoek, Breda
Nancy Bastiaansen, Prinsenbeek
Henriette Willebrand, Prinsenbeek
Marian Melissen, Prinsenbeek
Ralph Nagelkerke, Breda
Jeroen Magielse, Prinsenbeek
Nel Meeuwissen, Prinsenbeek
Maarten Aussems, Prinsenbeek
Frank Poppelaars, Prinsenbeek
Caspar Domstorff, Rijsbergen
Prins Adrianus LII, Prinsenbeek
Kees Dielemans , Prinsenbeek
Willem Halters, Prinsenbeek
Sven de Peijper, Breda
Johan van de Vijver, Prinsenbeek
Dijo van Gils, Prinsenbeek
Aldert van Meurs, Prinsenbeek
Marco van Ginneken, Prinsenbeek
Nico Reichart, Prinsenbeek
Femke Tielen, Prinsenbeek
Erik van Gils, Prinsenbeek
Vera van den Goorbergh, Prinsenbeek
Marjan van der Laken, Prinsenbeek
Toon Akkermans
Sylvia Vincenten, Prinsenbeek
Shirley de Peijper, Prinsenbeek
Richard Huijbregts, Prinsenbeek
Rens van Loenhout, Prinsenbeek,
Bert Suijkerbuijk, Prinsenbeek
Hans Jongenelis, Prinsenbeek
Roy Huijbregts, Prinsenbeek
Reinier Nederhoed, Prinsenbeek
Ken de Keizer, Prinsenbeek
Toon Lauwen, Prinsenbeek
Peter Roovers, Prinsenbeek
Koen Mathijssen, Prinsenbeek
Huib Jansen, Prinsenbeek
Thierry Aartsen, Breda
Toon Akkermans

 

Wil je meer weten over deze actie of ook Vriend van de BAK worden? Klik dan hier.

(Lijst bijgewerkt tot en met 25 februari 2018)

 • BAK Kalender

  ma di wo do vr za zo
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31

Hoofd- en websitesponsoren

 • Flexibility
 • Hoofdsponsor Aartsen Fruit
 • Hoofdsponsor Café-Zaal Marktzicht
 • Hoofdsponsor Wilko Fruit
 • VIKA
 • Bellance
 • Brand Webdesign & Webhosting
 • Nieuwe Baan
 • Rabobank
 • The Sourcing Network
 • Johan van Gils

Boemeldonck je bent het echte en het ware. Dat is tijdens de afgelopen karnaval maar weer eens gebleken.

Het 52e jaar van de BAK van Boemeldonck is er eentje om met veel plezier op terug te kijken. Grandioze optochten, enorm veel publiek, heerlijk weer en een sfeer die zijn weerga niet kent. Kortom, we hebben het met heel Boemeldonck zien zitten. Nu is de tijd van nagenieten aangebroken. Dat kan op vele momenten waaronder de BAK-foto expositie op 4 maart. Zie de berichtgeving verderop in de mededelingen.

 

De BAK bedankt iedereen die een bijdrage heeft geleverd aan een fantastisch Karnaval.

 

Woordje van ex-Prins Adrianus LII
Karnaval 2018 zit er weer op! Maar wat een geweldig feest is het geweest. 6 dagen van leut en verbroedering met twee fabuleuze optochten op zaterdag en zondag. Met veel mooie winnaars maar de grootste winnaar was toch wel het publiek dat ook dit jaar ons dorp weer overspoelde. Onder een droge hemel, en vaak in het zonnetje, werd er genoten van het mooiste dat Boemeldonck te bieden heeft: een van de mooiste optochten van ons land!
Voor mijn hofdames Aliuska en Sofie en mijzelf is het een onvergetelijke periode geweest. We leerden zoveel mooie mensen kennen en zagen de kern van ons karnaval van heel dichtbij. Van de allerjongste jeugd tot aan onze oudste senioren zagen we dat het karnavals DNA in ons dorp goed verankerd is. En dat voelt erg goed voor de komende jaren. Bouwclubs en kapellen lieten het beste zien en horen van wat ze in zich hadden en ook in de cafés was het een groot(s) feest.
Via deze weg willen wij alle Boemeldonckers bedanken voor de afgelopen 3 maanden. Jullie enthousiasme, warme woorden en ludieke cadeaus waren geweldig. We zien nu alweer uit naar het nieuwe karnavalsseizoen. Maar dan wel weer in ons eigen kieltje, met bijzondere herinneringen waar we tot in lengte van jaren op kunnen teren. Nogmaals onze dank daarvoor!

 

Ex-Prins Adrianus LII, Aliuska en Sofie

We zien ut zitte…!

 

Fotowedstrijd
Na een geweldige karnaval is het tijd voor de foto’s. De BAK weet dat er vele foto’s gemaakt zijn en organiseert daarom voor het 3e jaar de fotowedstrijd.
Je kan maximaal 3 foto’s per categorie inzenden. Dit jaar kan je meedoen in twee categorieën:
- Categorie optochten.
- Categorie karnavalesk.
In de categorie optochten komen alleen foto’s uit de Boemeldonckse optochten. In de categorie karnavalesk alle overige karnavaleske, Boemeldonckse foto’s. Een vakjury zal per categorie op de fotomiddag een winnaar kiezen. De bezoekers van de fotomiddag kunnen een winnaar kiezen voor de publieksprijs.
Wil je meedoen aan de fotowedstrijd stuur dan uiterlijk 24 februari 2018 je foto digitaal naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. onder vermelding van de categorie en je naam.

 

Foto-expositie
Vanaf de vlooienmarkt tot en met het steek afnemen op vastenavond heeft onze Hoffotograaf Jeroen Romers vele duizenden foto’s gemaakt. Foto's van alle activiteiten, optochten, bezoeken van de Grootvorst en alle onderscheidingen die zijn uitgereikt. Tijdens de foto-expositie op 4 maart in Marktzicht van 13:00 tot 17:00 uur is alles te bewonderen via de opgestelde computers. Ook zijn er DVD’s van de BAK-zittingen, de BRAK-zittingen, de Grote Optocht (inclusief prijsuitreiking) en de Kinderoptocht (inclusief prijsuitreiking). Tijdens de fotomiddag zijn foto’s en DVD’s te bestellen.

 

Optochtnummers, hesjes en brandblussers
Alle deelnemers aan de Grote Optocht worden verzocht deze week de bordjes met  optochtnummers in te leveren bij familie Schrauwen, Witte Baan 2.
De bouwclubs dienen de brandblussers in te leveren uiterlijk zaterdag 3 maart bij Toon Ros, Heibloempad 2a.
Als er clubs zijn die nog hesjes in hun bezit hebben deze graag z.s.m. inleveren bij Stan de Graaf op het adres Dennenweg 25.
 
Karnavalsleuze 2019
De voordrachten voor de karnavalsleuze 2019 komen al binnen. Alle Boemeldonckers kunnen meedenken over de leus van volgend jaar. Heb je een leuze (of meerdere) mail deze dan uiterlijk 9 maart a.s. naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Via app kan ook o.v.v. je naam naar 06-11391792.

 

Bedankadvertentie
Veel clubs plaatsen ieder jaar na karnaval een advertentie in Modern Prinsenbeek om personen en bedrijven te bedanken voor de steun die ze aan de clubs hebben gegeven. Speciaal voor de Boemeldonckse karnavalsclubs wordt er door Drukkerij Boekhoven-Perfekt een flinke korting gegeven op de prijs van de advertentie. Een advertentie met een kwart formaat worden op speciale bedankpagina’s geplaatst in de uitgave van week 9.
De tekst (en eventueel de foto) moeten uiterlijk donderdag 22 februari (liefst eerder) worden ingeleverd en vooraf te worden betaald bij Drukkerij Boekhoven-Perfekt, Groenstraat 16. Meer weten of info mailen? Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

Agenda:
Datum Activiteit
24-02-2018 Afscheidsreceptie Ton de Peijper en Leon Nagelkerke, 14:30 uur tot 16:30 uur te Marktzicht
09-03-2018 clubvergadering
12-03-2018 Senaatsvergadering o.a. keuze van de leuze Karnaval 2019
  
‘We zien ut zitte’

De Sik, René Domstorff,  06-1139 1792, e-mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.